O Kancelarii

Jesteśmy zespołem młodych, ale również stosunkowo już doświadczonych prawników specjalizujących się w prawie pracy.

Codziennością są dla nas spory sądowe w sądzie pracy i ubezpieczeń społecznych, a także rozpatrywanie bieżących problemów pracowników i pracodawców.

Specjalizacja w prawie pracy pozwala nam każdego dnia doskonalić warsztat pracy i posiadane umiejętności.

Liderem zespołu jest adwokat Iwo Klisz, były wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim. Prelegent na konferencjach biznesowych poświęconych prawu pracy, autor wielu publikacji z zakresu prawa pracy w czasopismach branżowych oraz na portalach internetowych. Aktywnie komentujący zagadnienia związane z prawem pracy dla takich portali jak Newsweek czy HRNEWS.PL . Autor eksperckiego bloga prawniczego skupionego na zagadnieniach prawnych związanych z wypowiedzeniem stosunku pracy.

Więcej o nas na stronie domowej naszej kancelarii adwokat-wroclaw.biz.pl

Nasz zespół

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawy sądowe

Reprezentujemy pracowników w sporach sądowych przeciwko pracodawcom

Negocjacje ugodowe

Wspieramy pracowników oraz związki zawodowe w negocjacjach z pracodawcami w sprawach z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy

Porady prawne

Udzielamy porad prawnych z zakresu prawa pracy w siedzibie kancelarii, za pośrednictwem internetu oraz telefonicznie

W jakich sprawach możemy Ci pomóc?

Zatrudnienie

– umowa o pracę

– wynagrodzenie, urlop

– pracownik – rodzic

Zwolnienia

– przywrócenie do pracy

– odszkodowania

– odprawy

Zakaz konkurencji

– umowy

– zwolnienie z zakazu

Optymalizacja i restrukturyzacja zatrudnienia

– przejście zakładu pracy

– obniżenie kosztów

– zwolnienia grupowe

Zbiorowe prawo pracy

– spory zbiorowe

– reprezentowanie pracodawców

– wsparcie dla związków zawodowych

Mobbing i dyskryminacja

– zadośćuczynienia

– obowiązki pracodawcy

Opinie naszych Klientów

Kancelaria z dwoma młodymi prawnikami, ale rzutkimi i sensownymi. Mają już doświadczenie, moją sprawę w sądzie pracy prowadzili bez zarzutu i z sukcesem (dla mnie, a nie była ona prosta i przeciwnik też dużego formatu). Terminowi, pilnowali wszystkiego szczegółowo i terminowo. Ja polecam ich usługi w zakresie prawa pracy.

Małgorzata

Kancelaria prowadziła trzy moje sprawy,dwie w sądzie pracy i jedna przeciw ZUS-wszystkie z sukcesem dla mnie.Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć,że pracują tam ludzie z doświadczeniem i z wielką wiedzą.Zawsze przygotowani do spraw,konkretni, pilnują wszystkiego szczegółowo i terminowo.Polecam przez duże”P”.

Teresa

Bardzo rzetelni i znający się na swoim fachu prawnicy.Podczas apelacji której podjęli się bez wahania,czułam się przed sądem pewnie. Polecam każdemu tę kancelarię.

Katarzyna

Dobry kontakt. Jasny przekaz i wyjaśnienia w przypadku zawiłości prawnych. Konkretnie i terminowo. Polecam.

Artur

 Polecam usługi Pana Mecenasa Iwo Klisz. Serdeczne podziękowania za poprowadzenie mojej sprawy dotyczącej umowy dożywocia. Przede wszystkim za profesjonalizm, aktywność na sali sądowej, zrozumienie oraz wsparcie w trudnych chwilach. Sprawa zakończyła się wygraną, na moją korzyść.

Andżelika

Andżelika

Bardzo fachowa i kompetentna obsługa prawna. Jestem bardzo zadowolony z pomocy prawnej w sporze z zakresu prawa pracy.

Wojciech

Mecenas Iwo Klisz podjął się odzyskania pieniędzy od nierzetelnego klienta z Wrocławia, który postanowił się kredytować przez niepłacenie faktur. Od zlecenia do zamknięcia sprawy byłem bardzo zadowolony zarówno z rzeczowości, jak i z szybkości oraz poziomu kontaktu. Włącznie z egzekucją komorniczą wszystko trwało niecałe 8 miesięcy, co biorąc pod uwagę nasze sądy, jest całkiem niezłym wynikiem. Mimo względnie młodego wieku ci prawnicy (Pan Iwo i Pani Anna) wiedzą, co robią i robią to skutecznie. Serdecznie polecam.

Piotr

Bardzo dobry kontakt, wszystko fachowo wytłumaczone. Szybkie przygotowywanie pism. Bardzo dziękuje za poprowadzenie sprawy Panu adwokatowi i radcy prawnej Annie Klisz.

Natalia

Kontakt

logokancelaria

ul. Joachima Lelewela 23/7
53-505 Wrocław
tel.kom: 695 560 425
tel: 71 740 50 00

e-mail: i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

NIP: 8992439653
REGON: 022059565

BEZPŁATNA WYCENA SPRAWY

Opisz zagadnienie, w którym możemy Ci pomóc. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie w ciągu kilku godzin.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (na który odpiszę)

Numer telefonu (na który oddzwonię)

Treść wiadomości

Mapa dojazdu